Turmush — Чүй облусунун Ысык-Ата районунда жалпы 37 делегат шайланды. Аймактык кабарчы алардын тизмесин тактады.
Ар бир айыл аймактан экиден, райондук маанидеги шаардан — Канттан бир делегат дайындалган.
- Чүй облусунда 105 айыл аймак, 6 райондук жана 1 облустук маанидеги шаар бар.
Кант шаары:
Токтогулов Ербол Бекинович — убактылуу жумушсуз.
Ак-Кудук айыл өкмөтү:
Боров Мухарме Ихрович — Хунчи айылдык маданият үйүнүн башчысы;
Кокшенов Жаныбек Темирбекович — жеке ишкер.
Бирдик айыл өкмөтү:
Эрса Рамза Мацунович — пенсионер, жеке ишкер;
Ералиев Жаныбек Аскарбекович — жеке ишкер.
Жээк айыл өкмөтү:
Жумагулов Эркин Кимович — «Йасин» ЖЧКсынын жетекчисинин орун басары;
Сейдиев Новруз Ниязович — фермер-дыйкан.
Ивановка айыл өкмөтү:
Мурсалиев Марс Султанович — пенсионер;
Исмаилова Тынчыгүл Абдылдаевна — пенсионер.
Интернационал айыл өкмөтү:
Сырдабаева Сааданкул Сейдахматовна — пенсионер;
Алыбаев Улан Бердишалиевич — иштебейт.
Кеӊ-Булуӊ айыл өкмөтү:
Кетрекеев Керезбек Жумаанович — О.Лейлиев атындагы Кеӊ-Булуӊ орто мектебинин мугалими;
Идырова Эрсма Сардиевич — убактылуу жумушсуз.
Кочкорбаев айыл өкмөтү:
Алабачев Эмил Жаманкулович — пенсионер, фермер;
Кубанычбеков Калыс Кубанычбекович — И.Арабаев атындагы Кыргыз мамлекеттик университетинин тарых мугалими.
Красная-Речка айыл өкмөтү:
Динар Байрамкулова — жеке ишкер;
Казакбаев Асанкул Беккулович — пенсионер.
Логвиненко айыл өкмөтү:
Бообеков Бекжан Калмурзаевич — «Мээнет агро» айыл чарба коммерциялык кооперативинин жетекчи;
Раев Турдубек Жолдошбаевич — пенсионер.
Люксембург айыл өкмөтү:
Казыбаев Айбек Үсөнович — убактылуу иштебейт;
Жумабүбү Акназарова — тигүүчү.
Милянфан айыл өкмөтү:
Насиза Исмаил Керимович — жеке ишкер;
Абдырахманов Шабданбай Жутакевич — айыл чарбасы менен алектенет.
Новопокровка айыл өкмөтү:
Токтогулов Кенжебек Сабырович — пенсионер;
Шувалова Оксана Владимировна — «Байлык» ЖЧКсынын директору.
Нурманбек айыл өкмөтү:
Аджыгулов Жеӊишбек Сагыналиевич — Чүй башкы суу чарба башкармалыгынын Ысык-Ата бөлүмүнүн жетекчиси;
Садамкулов Мурат Исакулович — убактылуу иштебейт.
Сын-Таш айыл өкмөтү:
Козубеков Керимбек Абдыкулович — пенсионер;
Осмонов Сааданбек Кубанычбекович — пенсионер.
Туз айыл өкмөтү:
Замира Токталиева — пенсионер;
Жеӊиш Мусаходжаев — «NSP» ЖЧКсынын башкы инженери.
Узун-Кыр айыл өкмөтү:
Сыдыгалиев Максат Имангазиевич — фермер;
Өмүрзаков Белек Бейшеевич — кароолчу.
Ысык-Ата айыл өкмөтү:
Тайкашкаев Таалантбек Муратканович — пенсионер.
Төлөкулов Бектурсун Асанович — пенсионер.
Юрьевка айыл өкмөтү:
Токтошева Сайрабүбү Жеӊишбековна — Р.Шабатоев атындагы орто мектебинин мугалими.
Туфанов Равил Атамшаевич — Р.Шабатоев атындагы орто мектебинин соцпедагогу.